Lekcje dodatkowe z angielskiego dla dzieci i młodzieży

Lekcje dodatkowe z angielskiego dla dzieci i młodzieży prowadzimy w małych grupach, które liczą maksymalnie 8 osób. Interakcja z rówieśnikami wspomaga rozwijanie umiejętności komunikacyjnych związanych z językiem obcym. Uczestnicy kursów są podzieleni następująco:

• dzieci od 3 do 4 lat;

• dzieci od 5 do 6 lat;

• dzieci klasy 1-3;

• dzieci klasy 4-8;

• młodzież licealna.

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się w bezstresowej atmosferze, ale za to z dużą dawką motywacji do nauki, a także uśmiechu. Stawiamy na atrakcyjny sposób przekazywania wiedzy. Metody, jakie stosujemy, są dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania naszych kursantów. Języka uczymy również poprzez przedstawianie kultury krajów oraz regionów anglojęzycznych.

Klock English

Indywidualny kurs języka angielskiego

Oferujemy indywidualny kurs języka angielskiego, czyli zajęcia prowadzone 1 na 1 z lektorem. Liczbę godzin zawsze dopasowujemy do potrzeb uczestnika. Tego rodzaju lekcje mogą mieć charakter korepetycji lub przygotowania do matury z języka angielskiego, egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu certyfikacyjnego. Indywidualnie ustalamy także zakres materiału do przepracowania, a także to, na jakie obszary umiejętności będziemy kłaść nacisk – pisanie, gramatyka, mówienie lub rozumienie ze słuchu.