Kurs języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży

Prowadzimy kurs języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży. Oferujemy lekcje w grupach ośmioosobowych lub zajęcia indywidualne, których charakter jest dopasowany ściśle do potrzeb uczestnika. W naszej szkole kursy prowadzimy w grupach:

• dzieci od 3 do 4 lat;

• dzieci od 5 do 6 lat;

• dzieci klasy 1-3;

• dzieci klasy 4-8;

• młodzież licealna.

Lekcje niemieckiego, które organizujemy, są świetne do tego, aby twoja pociecha mogła poznać język zupełnie od podstaw, ale sprawdzą się też jako uzupełnienie zajęć szkolnych. Stosujemy nowoczesne metody nauczania języka niemieckiego, które bazują na multimedialnych pomocach dydaktycznych, interesujących projektach, grach oraz zabawach. Wszystko to dopasowane do wieku uczestników.

Klocki Deutsch

Skuteczna nauka języka niemieckiego

Zdecydowanie odrzucamy model nudnego siedzenia w ławce i powtarzania w nieskończoność tych samych formułek. Chcemy, aby nauka języka niemieckiego była prosta, przyjemna, a przede wszystkim atrakcyjna. Zależy nam też na tym, aby nasi kursanci jak najwięcej wiedzy przyswajali podczas zajęć, a nie siedząc godzinami nad podręcznikiem w domu.

Dzięki naszemu doświadczeniu jako lektorów wiemy, jak rozbudzić ciekawość językową, zarówno u tych najmłodszych uczestników, jak i tych, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty lub matury.